Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Αύγουστο

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

14.9.2022

ΜΗΝΑΣ: ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2022

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Αύγουστο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

-Την Ενορία και του Ενορίτες του Μακρύ Γιαλού για την προσφορά ενδυμάτων-υποδημάτων.

-Την ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας για την διάθεση δωρεάν εισιτηρίων παιδικής παράστασης.

– Το παράρτημα του ΚΕΘΕΑ Ιεράπετρας για την προσφορά τροφίμων.

– Το Αρτοποιείο ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ για την προσφορά του σε ψωμί.

–  Το σούπερ μάρκετ LIDL  κουτί προσφοράς

Τους πολίτες:  Αυγενού Ιωάννα,Κλαίρη Χειλιού, Ρουμελιωτάκη Μαρία ,Jurgen Shrauz,  καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος