Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στην Ομάδα Αλλοδαπών Φίλων της Ελληνικής Γλώσσας

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

29.12.2020

Το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας  γέμισε δώρα!! Ο Συντονιστής  Δημήτριος  Μιχελάρος και το προσωπικό   σας ευχαριστούμε από καρδιάς και τους  97 αλλοδαπούς  Φίλους  της Ελληνικής Γλώσσας που επιλέξατε την δομή μας για να κάνετε αυτή την σπουδαία προσφορά! Η παράδοση των δώρων στους μικρούς μας φίλους ενόψει της Πρωτοχρονιάς τους γέμισε χαρά και αμέτρητα χαμόγελα! Θα θέλαμε  να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα και το καθηγητή κύριο Πετάση Μανώλη που υπήρξε  ο συντονιστής της προσπάθειας αυτής.

Με εκτίμηση ο Συντονιστής ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΡΟΣ