Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στην Ομάδα Αλλοδαπών Φίλων της Ελληνικής Γλώσσας

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

29.12.2020

Το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας  γέμισε δώρα!! Ο Συντονιστής  Δημήτριος  Μιχελάρος και το προσωπικό   σας ευχαριστούμε από καρδιάς και τους  97 αλλοδαπούς  Φίλους  της Ελληνικής Γλώσσας που επιλέξατε την δομή μας για να κάνετε αυτή την σπουδαία προσφορά! Η παράδοση των δώρων στους μικρούς μας φίλους ενόψει της Πρωτοχρονιάς τους γέμισε χαρά και αμέτρητα χαμόγελα! Θα θέλαμε  να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα και το καθηγητή κύριο Πετάση Μανώλη που υπήρξε  ο συντονιστής της προσπάθειας αυτής.

Με εκτίμηση ο Συντονιστής ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΡΟΣ