Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

16.12.2022

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής  ευχαριστούν από καρδιάς το <Βιβλιοπωλείο ΠΑΠΥΡΟΣ την Διεύθυνση και το Προσωπικό> για την ευγενική τους προσφορά να καλύψουν σε τρόφιμα τρέχουσες και επείγουσες ανάγκες της Δομής. Σας ευχαριστούμε πολύ και Σας ευχόμαστε Καλές Γιορτές με Υγεία και Αγάπη!!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος