Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

21.12.2022

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά την Οργάνωση μελών ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ –ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ για την γενναιόδωρη προσφορά τους σε τρόφιμα μακράς διαρκείας για τα ωφελούμενα άτομα της Δομής μας. Η Οργάνωση μελών ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ –ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ επιδεικνύει το κοινωνικό της πρόσωπο τις γιορτινές αυτές μέρες ώστε να καλυφτούν οι  τρέχουσες ανάγκες των ανθρώπων .Σας ευχαριστούμε πολύ και σας ευχόμαστε Καλά Χριστούγεννα με Υγεία και Αγάπη!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος