Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο σε μουσική εκδήλωση

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

6.2.2023

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο σε μουσική εκδήλωση

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς τις Σχολές Χορού του Δημήτρη Καπαράκη για την πρωτοβουλία διοργάνωσης μουσικής βραδιάς<Σε ενός χορού τη θύμηση> με εισιτήριο -τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης για την ενίσχυση της Δομής.

Σας ευχαριστούμε πολύ που με τις πρωτοβουλίες σας ενισχύεται το δύσκολο έργο του Κοινωνικού Παντοπωλείου και μεταφέρετε  το μήνυμα της αγάπης και της αλληλεγγύης στους μικρούς σας μαθητές  και στο ευρύτερο κοινό.

Ο Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος