Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στο Δημοτικό  Σχολείο Κάτω χωριού

Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της
Το ΚΑΠΗ Δήμου Ιεράπετρας διοργανώνει διήμερη εκδρομή στην περιοχή του Ρεθύμνου στις 21-4-2024.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε  συνεδρίαση  Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρακαι ώρα 14:00 σε τακτική συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης  Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην  αίθουσα συνεδριάσεων στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:      Εσωτ. διανομή:         1. Γραφείο κ. Δημάρχου 2. […]

Εκπόνηση Μελέτης (Τ.Χ.Σ)
Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου,

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στο Δημοτικό  Σχολείο Κάτω χωριού

O Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος , τα μέλη της Διαχειριστικής Επιτροπής και το Προσωπικό του Κοινωνικού Παντοπωλείου  ευχαριστούν θερμά  τους μαθητές του Δημοτικού Σχολείου Κάτω Χωριού  Ιεράπετρας  ,την Διεύθυνση και τους εκπαιδευτικούς για την πρωτοβουλία τους να συγκεντρώσουν τρόφιμα και ενδύματα  ώστε  να προσφερθούν στα ωφελούμενα άτομα της Δομής  εν όψει των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς!! Σας ευχόμαστε Καλή Χρονιά και Καλή πρόοδο!