Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της
Το ΚΑΠΗ Δήμου Ιεράπετρας διοργανώνει διήμερη εκδρομή στην περιοχή του Ρεθύμνου στις 21-4-2024.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε  συνεδρίαση  Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρακαι ώρα 14:00 σε τακτική συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης  Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην  αίθουσα συνεδριάσεων στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα:      Εσωτ. διανομή:         1. Γραφείο κ. Δημάρχου 2. […]

Εκπόνηση Μελέτης (Τ.Χ.Σ)
Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου,

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

O Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος , τα μέλη της Διαχειριστικής Επιτροπής και το Προσωπικό του Κοινωνικού Παντοπωλείου  ευχαριστούν από καρδιάς  τον κύριο Ρεμουντάκη Νικόλαο και την σύζυγο του κυρία Ρεμουντάκη Ευαγγελία   για την  συνεχή στήριξή τους και προσφορά τους σε μανιτάρια για τις ανάγκες του Κοινωνικού Παντοπωλείου  όχι μόνο τώρα τις γιορτινές αυτές μέρες αλλά και καθόλη την διάρκεια του χρόνο!  Σας ευχαριστούμε πολύ και σας ευχόμαστε να έχετε μια Καλή χρονιά  με Υγεία ,Αγάπη , Ελπίδα και αλληλεγγύη !!!