Ενημερώνουμε του δημότες μας ότι δημοσιεύθηκε στο ΦΕΚ 2229/12-4-2024 τ Β΄
Σας προσκαλούμε στις  26  Απριλίου 2024,ημέρα Παρασκευή και ώρα 19:00 σε ειδική, δημόσια συνεδρίαση,
Σας προσκαλούμε, σε  τακτική συνεδρίαση, την 19η  Απριλίου 2024,  ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:30 στη μικρή αίθουσα Μελίνα Μερκούρη  με θέματα:
Το Δημοτικό Συμβούλιο Ιεράπετρας, μετά το άγγελμα του θανάτου του συντοπίτη μας Νικολάου Χαραλαμπάκη,
Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της

28.12.2023

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου σε Δημοπρατήρια

Η  Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, o Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος  και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τα εξής Δημοπρατήρια της περιοχής μας

• ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ ΑΝΑΤΟΛΗ
  • GOLDEN FARM
  • KRETAN GAIA

για την άμεση ανταπόκριση τους στο αίτημα μας για διάθεση οπωροκηπευτικών στη Δομή εν όψη των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς. Η Δωρεά σας υπήρξε σημαντική ώστε να ενισχυθεί η τσάντα της Χριστουγεννιάτικης διανομής στα ωφελούμενα άτομα και οικογένειες της Δομής του Κοινωνικού Παντοπωλείου. Σας ευχαριστούμε πολύ και σας ευχόμαστε Καλή Χρονιά  με πολύ καλές  τιμές στις πωλήσεις!!!

Ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος