Ενημερώνουμε του δημότες μας ότι δημοσιεύθηκε στο ΦΕΚ 2229/12-4-2024 τ Β΄
Σας προσκαλούμε στις  26  Απριλίου 2024,ημέρα Παρασκευή και ώρα 19:00 σε ειδική, δημόσια συνεδρίαση,
Σας προσκαλούμε, σε  τακτική συνεδρίαση, την 19η  Απριλίου 2024,  ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:30 στη μικρή αίθουσα Μελίνα Μερκούρη  με θέματα:
Το Δημοτικό Συμβούλιο Ιεράπετρας, μετά το άγγελμα του θανάτου του συντοπίτη μας Νικολάου Χαραλαμπάκη,
Σας προσκαλούμε στις 15/04/2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της

19.3.2024

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στο Μεγάλο Κυνήγι Θησαυρού

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς τις Ομάδες του Μεγάλου Κυνηγίου του Θησαυρού Ιεράπετρας  που μέσω της διοργάνωσης στήριξαν τη Δομή του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας συγκεντρώνοντας τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης και τα προσέφεραν στη Δομή. Το ταξίδι του κυνηγιού είναι κάθε χρόνο  συναρπαστικό και συνάμα μεταφέρει το μήνυμα της αλληλεγγύης!! Συγχαρητήρια σε όλους !!Σας ευχαριστούμε πολύ !!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος