ΚΛΕΙΣΤΗ Η ΙΡΛΑΝΔΙΚΗ ΔΙΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΑΡΑΤΣΗ ΚΑΜΠΟ

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

ΚΛΕΙΣΤΗ Η ΙΡΛΑΝΔΙΚΗ ΔΙΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΑΡΑΤΣΗ ΚΑΜΠΟ

Επείγουσα Ανακοίνωση:

ΚΛΕΙΣΤΗ Η ΙΡΛΑΝΔΙΚΗ ΔΙΑΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΑΡΑΤΣΗ ΚΑΜΠΟ .

ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΑΙ Η ΔΙΕΛΕΥΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ  ΚΑΙ ΠΕΖΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ  ΙΡΛΑΝΔΙΚΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ  ΤΑ ΡΕΜΑΤΑ.

Ενημερώνουμε τους δημότες μας ότι η μεγάλη ιρλανδική διάβαση στη θέση Σαράτση Κάμπος στο Στόμιο έκλεισε και  οι οδηγοί θα πρέπει να επιλέγουν άλλη διαδρομή για την μετακίνησή τους.

Λόγω των συνεχιζόμενων και αδιάλειπτων βροχοπτώσεων θα πρέπει  να αποφεύγεται η διέλευση  πεζών και οχημάτων από τις ιρλανδικές διαβάσεις  του Δήμου και τα ρέματα .Η στάθμη των υδάτων συνεχώς αυξάνεται και ο κίνδυνο παράσυρσης είναι μεγάλος .

Ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος

Πολιτικής Προστασίας