Προσωρινά Αποτελέσματα Άθληση για Όλους

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Προσωρινά Αποτελέσματα Άθληση για Όλους

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ& ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ

Ταχ.Δ/νση: Δημοκρατίας 31
Πληρ.: Ε. Λιαπάκη
Τηλ.28423-40363

ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ

Οι ενστάσεις των ενδιαφερομένων για τους πίνακες προσωρινής κατάταξης για την ανακοίνωση με αρ. 14285/24-01-2022, για την πρόσληψη 3 ατόμων, κλάδου ΠΕ Καθηγητών Φυσικής Αγωγής, προκειμένου να λειτουργήσουν τα εκπαιδευτικά προγράμματα «Άθλησης για Όλους» στην επικράτεια του Δήμου Ιεράπετρας, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, με ωριαία αποζημίωση, μπορούν να κατατίθενται για δέκα ημερολογιακές ημέρες από την επομένη της τελευταίας ανάρτησης (04/03/2022 και ως τις 14/03/2022 ημέρα Δευτέρα).
Οι ενστάσεις κατατίθενται στο πρωτόκολλο του Δήμου Ιεράπετρας (ώρες 8:30΄-14:00΄), κατά τις εργάσιμες ημέρες.

Με εντολή Δημάρχου
η Αντιδήμαρχος Ιεράπετρας