Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε, στις 7 Ιουνίου 2023, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13.00 σε τακτική συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας»  έπειτα από τη ματαιωθείσα συνεδρίαση του Συμβουλίου, λόγω μη ύπαρξης απαρτίας, στην αίθουσα  συνεδριάσεων, του 1ου ορόφου, του κτιρίου, «Μελίνα Μερκούρη»  Δημοκρατίας 31, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

Θέμα 1ο : Αίτημα έκτακτης επιχορήγησης Μουσικού Γυμνασίου Λασιθίου για αντικατάσταση αλουμινένιων εξωτερικών πορτών και τζαμιού παραθύρου αίθουσας διδασκαλίας ποσού 1.360,00 ευρώ.

Θέμα 2ο : Αίτημα έκτακτης επιχορήγησης Γυμνασίου Κουτσουρά -Λυκείου Μακρύ-Γιαλού για κατασκευή περίφραξης ποσού 508,40 ευρώ.

Θέμα 3ο : Αίτημα από αθλητικό σωματείο Γ.Ε.Ι.  παραχώρησης χρήσης του σχολικού κλειστού γυμναστηρίου, για προπονήσεις των τμημάτων του Σωματείου, για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024

Ο  Πρόεδρος

Αστροπεκάκης  Κωνσταντίνος