Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Πρόσκληση για Συμβούλιο Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε, στις 7 Ιουνίου 2023, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13.00 σε τακτική συνεδρίαση  του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας»  έπειτα από τη ματαιωθείσα συνεδρίαση του Συμβουλίου, λόγω μη ύπαρξης απαρτίας, στην αίθουσα  συνεδριάσεων, του 1ου ορόφου, του κτιρίου, «Μελίνα Μερκούρη»  Δημοκρατίας 31, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

Θέμα 1ο : Αίτημα έκτακτης επιχορήγησης Μουσικού Γυμνασίου Λασιθίου για αντικατάσταση αλουμινένιων εξωτερικών πορτών και τζαμιού παραθύρου αίθουσας διδασκαλίας ποσού 1.360,00 ευρώ.

Θέμα 2ο : Αίτημα έκτακτης επιχορήγησης Γυμνασίου Κουτσουρά -Λυκείου Μακρύ-Γιαλού για κατασκευή περίφραξης ποσού 508,40 ευρώ.

Θέμα 3ο : Αίτημα από αθλητικό σωματείο Γ.Ε.Ι.  παραχώρησης χρήσης του σχολικού κλειστού γυμναστηρίου, για προπονήσεις των τμημάτων του Σωματείου, για την αγωνιστική περίοδο 2023-2024

Ο  Πρόεδρος

Αστροπεκάκης  Κωνσταντίνος