Πρόσκληση σε  συνεδρίαση ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Παραδοσιακοί χοροί και μουσική  ΚΡΗΤΗ  – ΠΟΝΤΟΣ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ  ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τη χορευτική ομάδα  της  ΛΕΣΧΗΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ με χοροδιδάσκαλο τη  Ματίνα Τσουφίδου και τη   σχολή παραδοσιακών χορών του  Δημήτρη Καπαράκη  με το  συγκρότημα  του Γιάννη Λεμονάκη. Συνδιοργάνωση: Περιφέρεια Κρήτης – Δήμος Ιεράπετρας Πλατεία Επισκοπής – Είσοδος ελεύθερη Έναρξη: 21:00 μ.μ ΓΡΑ […]

Στα πλαίσια του Χρηματοδοτικού Προγράμματος «ΔΡΑΣΕΙΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΥ ΙΣΟΖΥΓΙΟΥ» του Πράσινου Ταμείου υπογράφτηκε στις 27/1/2023
Το ΚΔΑΠ ΑΜΕΑ Ιεράπετρας προσκαλεί όλους  μας  να  «Λερωθούμε» παίζοντας,
Σας ενημερώνουμε ότι η  εκδήλωση με τη χορευτική ομάδα  της  Λέσχης  Ποντίων Καβάλας με χοροδιδάσκαλο τη
Λόγω βλάβης, δεν έγινε ζωντανή μετάδοση σε όλη την διάρκεια του Δημοτικού στις 10/07/2024.

Πρόσκληση σε  συνεδρίαση ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Ταχ. Δ/νση : Δημοκρατίας 31(3ος όροφος)                       Τ.Κ  72200

Πληροφορίες: Εμμανουήλ Χριστάκης                                                 Τηλ.: 2842340366 (εσωτ. 366)

E-mail: dimkier@0448.syzefxis.gov.gr.

Ιεράπετρα:  19-12-2022

Αρ. Πρωτ. :  79

ΠΡΟΣ:

κ κ.

Αϊβαλιώτη-Μαργετάκη Άννα

Βαγγέλα Αικατερίνη

Βασιλάκη Αντώνιο

Γιακουμάκη Ευτυχία

Λιανάκη Χρυσοβαλάντη

Λιαπάκη Μιχαήλ

Μπαλοθιάρη Δέσποινα

Ξανθάκη Ελένη

Παπαδάκη Αικατερίνη

Χατζάκη Δημήτριο

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε  συνεδρίαση

Έχοντας υπόψη:

Τις διατάξεις του άρθρο 78 του Ν. 4954/09-7-2022 (ΦΕΚ 136 Α΄) «Λήψη αποφάσεων συλλογικών οργάνων Ο.Τ.Α. α΄ και β΄ βαθμού και διοικητικών συμβουλίων εποπτευόμενων νομικών τους προσώπων κατά το διάστημα ισχύος των μέτρων αποφυγής της διάδοσης του κορωνοϊού COVID-19 σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση   στις 23/10/2022 ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00 για τη συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα:

1. Εξέταση αίτησης του Πολιτιστικού Λαογραφικού Συλλόγου Βαϊνιάς, για παραχώρηση του Κοινοτικού Καταστήματος Βαϊνιάς, προκειμένου να στεγαστούν τα Γραφεία του Συλλόγου και η βιβλιοθήκη του χωριού.
  2. Κατάθεση πρότασης για θέσεις άσκησης στάσιμου εμπορίου.

Εσωτ. διανομή:   1. Γραφείο κ. Δημάρχου

1. Γραφείο Τύπου