Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Σαραντώνη Ιωάννη

Κοινοποίηση

Γραφείο Δημάρχου

Θέμα: Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής.

Σας προσκαλούμε στις 23/05/2023, ημέρα Τρίτη και ώρα 10:30 σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ιεράπετρας που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα στην αίθουσα θεάτρου) στον 1ο όροφο για τη συζήτηση και λήψη απόφασης στο παρακάτω θέμα :

1. Κατάργηση ή μη θέσεως περιπτέρου επί της οδού  Κόρακα  μπροστά στο κτίριο  ΕΛΤΑ της κ. Μουστακάκη Σοφίας».

Ο Πρόεδρος της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Θεοδόσιος Καλαντζάκης