ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ OPEN MALL ΣΤΙΣ ΟΔΟΥΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟΥ

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ OPEN MALL ΣΤΙΣ ΟΔΟΥΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟΥ

Σας ενημερώνουμε ότι εργασίες ανάπλασης του Open Mall, συνεχίζονται επί των οδών Εθνικής Αντιστάσεως και Κύπρου.

Παρακαλούμε, για την κατανόηση και τη βοήθεια των πολιτών και των επιχειρηματιών κατά την περίοδο των εργασιών και τη συμμόρφωσή τους με τις υποδείξεις των αρμοδίων. Η όχληση που θα προκύψει είναι παροδική, όμως το τελικό αποτέλεσμα θα μας ανταμείψει όλους.

Ο Αντιδήμαρχος

Γεώργιος Ασπραδάκης