ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ OPEN MALL ΣΤΙΣ ΟΔΟΥΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟΥ

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ OPEN MALL ΣΤΙΣ ΟΔΟΥΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟΥ

Σας ενημερώνουμε ότι εργασίες ανάπλασης του Open Mall, συνεχίζονται επί των οδών Εθνικής Αντιστάσεως και Κύπρου.

Παρακαλούμε, για την κατανόηση και τη βοήθεια των πολιτών και των επιχειρηματιών κατά την περίοδο των εργασιών και τη συμμόρφωσή τους με τις υποδείξεις των αρμοδίων. Η όχληση που θα προκύψει είναι παροδική, όμως το τελικό αποτέλεσμα θα μας ανταμείψει όλους.

Ο Αντιδήμαρχος

Γεώργιος Ασπραδάκης