Τμήματα και  σχολές καλλιτεχνικής  εκπαίδευσης  Δήμου  Ιεράπετρας

Για μίσθωση ακινήτηου στη ΔΚ Μύρτου

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Ο Δήμος Ιεράπετρας καλεί τα αθλητικά σωματεία που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην παρέλαση για την Εθνική Επέτειο της «28ης Οκτωβρίου 1940»  να το δηλώσουν μέχρι τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου στα τηλέφωνα 2842340313 & 6956622920 ή στο email: ierapetra@0448.syzefxis.gov.gr

ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗΣ ΠΥΡΚΑΓΙΑΣ
Δημοσιεύτηκαν οι πίνακες κατάταξης, απορριπτέων και προσληπτέων που αφορούν τη με αριθμό πρωτ. 13294/29-8-2024 (ΑΔΑ:9Ο5ΝΩΡ8-7ΩΥ) της ΣΟΧ 4/2024

Τμήματα και  σχολές καλλιτεχνικής  εκπαίδευσης  Δήμου  Ιεράπετρας

Το  ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α Ιεράπετρας με γνώμονα την αναβάθμιση  του  πολιτιστικού  επιπέδου της  περιοχής  μας,  δίνει και  εφέτος  τη δυνατότητα  σε  παιδιά,  νέους  αλλά και ενήλικες να  φοιτήσουν, να  αξιοποιήσουν  δημιουργικά τον ελεύθερο  χρόνο  τους  και να αναδείξουν τις  καλλιτεχνικές  δεξιότητές  τους μέσα  από τα  τμήματα  καλλιτεχνικής  εκπαίδευσης που θα λειτουργήσει.

Προσφέροντας   ιδιαίτερα  χαμηλά  δίδακτρα προσκαλούμε  όσους  ενδιαφέρονται να  εγγραφούν στα  τμήματα  που  επιθυμούν.

Το τρέχον  σχολικό έτος 2021-2022 στο  Κέντρο  Μουσικών  Σπουδών και  στο εικαστικό εργαστήρι  θα  λειτουργήσουν οι παρακάτω σχολές  και  τμήματα καλλιτεχνικής  εκπαίδευσης

Με  εκτίμηση

Η Πρόεδρος  του ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΤΙ.Α