Χειμερινό ωράριο  λειτουργίας του Δημοτικού Σταδίου Πέτρος Βουζουνεράκης

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Χειμερινό ωράριο  λειτουργίας του Δημοτικού Σταδίου Πέτρος Βουζουνεράκης

Από τη Δ/νση Κοινωνικής Πολιτικής, Δημόσιας Υγείας, Παιδείας και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι για τη χειμερινή περίοδο, οι ώρες λειτουργίας του Βουζουνεράκειου Σταδίου για το Κοινό και τα Αθλητικά Σωματεία  είναι οι εξής:

Από Δευτέρα έως και Παρασκευή από τις:

8.00π.μ  έως 10.30.00π.μ  και από τις 17.00   έως τις 20.30.

Η Αντιδήμαρχος

Χρυσούλα Χατζημαρκάκη