ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει
Σας προσκαλούμε στις 30/09/2024, ημέρα Δευτέρακαι ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
Το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας σας ενημερώνει ότι την  27η  Σεπτεμβρίου 2024 ημέρα Παρασκευή
Σας προσκαλούμε στις 30 Σεπτεμβρίου 2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 18:30 σε τακτική συνεδρίαση,
Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω έκτακτης τεχνικής βλάβης στον κεντρικό αγωγό ύδρευσης στην περιοχή της Σαρακίνας  θα υπάρξει  διακοπή υδροδότησης στις περιοχές Μύρτος, Νέα Ανατολή, Γρα Λυγιά και στην ευρύτερη περιοχή της Ιεράπετρας.

Συνεργείο της Υπηρεσίας εργάζεται ήδη  για την αποκατάσταση.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Ο Αντιδήμαρχος

Κουγιουμουτζάκης Γεώργιος