Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση των σχολικών

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

4.10.2021

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για την συγκέντρωση των σχολικών

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν από καρδιάς όλες και όλους όσους συνδράματε με την μικρή ή την πιο μεγάλη προσφορά  σας να επιτύχουμε το φετινό μας στόχο ώστε κανένα παιδί να μην ξεκινήσει το σχολείο με τα απαραίτητα σχολικά είδη. Συγκεκριμένα:

– Βιβλιοπωλείο  Κανουπάκης Πάρις .

– Βιβλιοπωλείο Σαρειδάκης .

– Το καφέ  <Μιχελάρος>.

Και Δαλαιμά Ελευθερία, Δασενάκη Κική, Δήμου Ειρήνη, Δερμιτζάκη,Gerda Guttenberg , Jurgen Shrauz, Καπαράκη Αγλαία, Κλουμπεράκη Μαρία,  Μουστακάκης Ιωάννης,  Μπρέλας Γεώργιος, Παπαβασιλέιου Άλκηστις, Παπαδάκης Εμμανουήλ, Σκορδύλη Ελευθερία, Τσάπαλη Ελένη, Χαραλαμπάκη Αθηνά, Χατζάκη Μαρία και όλους όσους  επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.