Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σύσκεψη υπό την Υφυπουργό Εσωτερικών Βιβή Χαραλαμπογιάννη, τον Γενικό Γραμματέα Αιγαίου και Νησιωτικής

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω σπασίματος στον κεντρικό αγωγό ύδρευσης θα παρουσιαστούν προβλήματα υδροδότησης σε αρκετές περιοχές, από  Νέα Ανατολή, Στόμιο έως και την πόλη της Ιεράπετρας.   Συνεργείο της Υπηρεσίας εργάζεται στο σημείο για την αποκατάσταση της ζημιάς.  Ευχαριστούμε για την κατανόηση. Ο […]

Τις υπηρεσίες τους προσέφεραν στο Νοσοκομείο Ιεράπετρας  19 Αμερικανοί φοιτητές Ιατρικών Επιστημών
«Νιώθουμε ιδιαίτερη χαρά όταν μαθητές με τους εκπαιδευτικούς τους μας επισκέπτονται και γεμίζουν με χαρά και χαμόγελα το Δημαρχείο»,
Ο  Δήμαρχος Εμμανουήλ Φραγκούλης συναντήθηκε με  τον πρόεδρο Κωστή Πανταζή και μέλη του Δ.Σ. του Επιστημονικού Συλλόγου Ελεύθερων Επαγγελματιών

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

ΜΗΝΑΣ: ΜΑΡΤΙΟΣ 2022

Ευχαριστήριο στους  χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

ΗΕπιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Μάρτιο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

Την Ενορία και του Ενορίτες Μακρύ Γιαλού για την προσφορά ειδών ένδυσης ,υπόδησης και άλλων ειδών.

– Το Ξενοδοχείο <ΟΣΤΡΙΑ > για την διάθεση διάφορων ειδών ένδυσης κλπ.

-Τον Κύριο Πάγκαλο Μπάμπη και το εργαστήριο του για την προσφορά σε παξιμάδι στη δομή.

– Το Αρτοποιείο  <ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ> για την προσφορά άρτου.

-Τις Ομάδες του Κρυμμένου Θησαυρού <ΑΓΡΑ ΤΑ ΖΑ > και <ΕΜΑ ΜΠΛΙΟ> για την δωρεά τους σε τρόφιμα .

Τους πολίτες:  Καρτσάκη Ιωάννη,  Jurgen Shrauz Παπαδάκη Εμμανουήλ, Χαραλαμπάκη Νεκταρία καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους και ιδιαίτερα όσους μας στήριξαν με την διάθεση οπωροκηπευτικών.

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος