Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στους μαθητές του  1ου Νηπιαγωγείου

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στους μαθητές του  1ου Νηπιαγωγείου

O Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος , τα μέλη της Διαχειριστικής Επιτροπής και το Προσωπικό του Κοινωνικού Παντοπωλείου  ευχαριστούν από καρδιάς   τους μικρούς μαθητές της  του 1ου Νηπιαγωγείου   Ιεράπετρας  ,το Σύλλογο Γονέων  καθώς και την Διευθύντρια Καλαιτζάκη Κατερίνα και τους εκπαιδευτικούς για την πρωτοβουλία και την υλοποίηση Δράσης  συγκέντρωσης  τροφίμων και ενδυμάτων  με  σκοπό να προσφερθούν στα ωφελούμενα άτομα της Δομής  εν όψει των εορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς. Η ανάληψη τέτοιων πρωτοβουλιών είναι σπουδαίας   αξίας και μας γεμίζει Αγάπη και Ελπίδα!!Χρόνια Πολλά σε όλους με Υγεία και Αλληλεγγύη!!

Ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος