ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2 ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Ιεράπετρα, 16.02.2021

ΚΛΕΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2 ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Κλειστά θα παραμείνουν και αύριο Τετάρτη, 17 Φεβρουαρίου 2021, με απόφαση του Δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη,  τα σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, τα Ειδικά Σχολεία και οι Βρεφονηπιακοί και Παιδικοί Σταθμοί του Δήμου Ιεράπετρας, λόγω συνέχισης των έντονων καιρικών φαινομένων.

Συνίσταται στους δημότες προσοχή και περιορισμός των άσκοπων μετακινήσεων.