ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Σας προσκαλούμε στις 30/09/2024, ημέρα Δευτέρακαι ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
Το Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας σας ενημερώνει ότι την  27η  Σεπτεμβρίου 2024 ημέρα Παρασκευή
Σας προσκαλούμε στις 30 Σεπτεμβρίου 2024, ημέρα Δευτέρα και ώρα 18:30 σε τακτική συνεδρίαση,
Μαθητές από  το  " Γυμνάσιο του Λόεκαμπ" στο Μαρλ της Γερμανίας και από το 1ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας
Ο Δήμος Ιεράπετρας σας προσκαλεί στη Γιορτή Τουρισμού που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2024

ΝΠΔΔ «ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

ΘΕΜΑ:  «Πρόσκληση σε Δ.Σ.»

Σας προσκαλούμε, σε  τακτική συνεδρίαση, την 25η  Σεπτεμβρίου 2024,  ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:30 στη μικρή αίθουσα ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ επί της οδού Δημοκρατίας 31 (1ος όροφος)   με θέματα:

1. Εξέταση της με αρ. πρωτ. 540/17-9-2024 αίτησης για παραχώρηση άδειας απλής   χρήσης χώρου στη Χερσαία Ζώνη Λιμένα Ιεράπετρας για την πραγματοποίηση εκδήλωσης.
  2. Ορισμός μελών Επιτροπής διενέργειας Δημοπρασίας
  3. Έγκριση εκποίησης των μεταλλικών υλικών που προήλθαν από την ανάσυρση – καταστροφή του κατασχεμένου από την Λιμενική Αρχή Ιεράπετρας αλιευτικού σκάφους  «CELINE STAR»
  4. Ορισμός μελών Επιτροπής Εκτίμησης για την εκποίηση των μεταλλικών υλικών που προήλθαν από την ανάσυρση – καταστροφή του κατασχεμένου από την Λιμενική Αρχή Ιεράπετρας αλιευτικού σκάφους  «CELINE STAR»