18 Φεβρουαρίου, 2014

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 21.02.2014

Πρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Δ.Σ. του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 21 Φεβρουαρίου 2014, ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:00 στα γραφεία του Ν.Π.Δ.Δ. Πίνακας των δέκα τεσσάρων (14) θεμάτων προς συζήτηση.

Δελτίο Τύπου : (2η) Απάντηση στον βουλευτή κ. Κωστή Δερμτζάκη

« ....και στη συνέχεια κατέθεσε ερώτηση στη Βουλή για υποβάθμιση του Υποκαταστήματος του ΙΚΑ Αγίου Νικολάου....συμφωνούμε στο περιεχόμενο του αρχαίου ρητού που χρησιμοποιεί ως κατακλείδα...αλλά να το υιοθετούν όλοι και με τη σωστή ορθογραφία.»

Δράσεις στους Δημοτικούς Βρεφονηπιακούς Σταθμούς του Δήμου Ιεράπετρας

«Δικτύωση, Κοινωνική Επιχειρηματικότητα και Διακρατικές Συνεργασίες για Α.μεΑ.».

«Δικτύωση, Κοινωνική Επιχειρηματικότητα και Διακρατικές Συνεργασίες για Άτομα με Ειδικές Ανάγκες και Ικανότητες». Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 21 Φεβρουαρίου 2014 και ώρα 18:00, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου.