19 Φεβρουαρίου, 2014

Δελτίο Τύπου : Ο Δήμος Ιεράπετρας συμμετέχει στην κινητοποίηση των αγροτών κλειστές οι Υπηρεσίες

Ο Δήμος Ιεράπετρας, ανταποκρινόμενος στο αίτημα του Ενιαίου Αγροτικού Συλλόγου συμμετέχει στην κινητοποίηση του αγροτικού κόσμου της Κρήτης. Οι υπηρεσίες του Δήμου θα παραμείνουν κλειστές, εξαιρουμένων των Βρ/κών Σταθμών και “Βοήθεια στο Σπίτι”

Δελτίο Τύπου : Καθαρισμός δεξαμενής ύδρευσης στην Ρίζα

Πληροφορούμε τους κατοίκους του Δημοτικού Διαμερίσματος Ρίζας, ότι, στα πλαίσια των προγραμματισμένων καθαρισμών δεξαμενών ύδρευσης των οικισμών και των Δημοτικών Διαμερισμάτων, την 19 Φεβρουαρίου 2014, ημέρα Τετάρτη

Ανακοίνωση της Διεύθυνσης Οικονομικών Υπηρεσιών για διεξαγωγή κλήρωσης μελών επιτροπών 25.02.14

Η Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών την 25.02.14, ώρα 09:00 π.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη των τακτικών και αναπληρωματικών μελών, που θα συγκροτήσουν την Επιτροπή Παραλαβής διαφόρων προμηθειών (πίνακες)

Πρόσκληση για την πλήρωση θέσεων προϊσταμένων τμημάτων του Δήμου Ιεράπετρας

Δήμος Ιεράπετρας : «Προκήρυξη - πρόσκληση υποβολής υποψηφιοτήτων για την πλήρωση θέσεων προϊσταμένων Τμημάτων του Δήμου Ιεράπετρας». Αιτήσεις υποψηφιότητας 18/02/2014 έως την 04/03/2014 (αφορά υφιστάμενο προσωπικό δήμου)