26 Φεβρουαρίου, 2014

Δελτίο Τύπου : Ψηφιακό Μουσείο Ιεράπετρας – Εγκρίθηκε το πρακτικό της δημοπρασίας

Εγκρίθηκε το πρακτικό της δημοπρασίας και αναμένεται να υπογραφεί σύντομα η σύμβαση του έργου του ψηφιακού Μουσείου Ιεράπετρας. Ένα έργο που σκοπό έχει αναδείξει τον ιστορικό, αρχαιολογικό και πολιτισμικό πλούτο του Δήμου Ιεράπετρας.

Δ.Τ : «Δικτύωση, Κοινωνική Επιχειρηματικότητα και Διακρατικές Συνεργασίες για Α.μεΑ.».

Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: «Δικτύωση, Κοινωνική Επιχειρηματικότητα και Διακρατικές Συνεργασίες για Άτομα με Ειδικές Ανάγκες και Ικανότητες», πραγματοποιήθηκε την περασμένη Παρασκευή το απόγευμα στην Ιεράπετρα.

Kατεπείγουσα Συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας Δήμου Ιεράπετρας στις 26.02.2014

Πρόσκληση (03/25.02.2014) για κατεπείγουσα συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας του Δήμου Ιεράπετρας στις 26 Φεβρουαρίου 2014 ημέρα Τετάρτη και ώρα 12.00 . Πίνακας των δύο (02) θεμάτων προς συζήτηση.