2 Σεπτεμβρίου, 2014

Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 07.09.2014, Κυριακή ώρα 11.00

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 7 Σεπτεμβρίου 2014, ημέρα Κυριακή και ώρα 11:00 π.μ. στη νέα αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου. Πίνακας με τα θέματα προς συζήτηση.

Ενημερωτική Συνάντηση με τους Προέδρους των Τοπικών Κοινοτήτων Ιεράπετρας

Όπως δήλωσε ο Δήμαρχος, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης «....πρωταρχικός στόχος είναι η άριστη συνεργασία του Δήμου με τις Τοπικές Κοινότητες. Αυτό ακριβώς αποδεικνύει και η παρούσα ενημερωτική συνάντηση την πρώτη κιόλας μέρα ανάληψης...»

Εξουσιοδότηση υπογραφών σε προέδρους και εκπροσώπους Τοπικών Κοινοτήτων

«Εξουσιοδοτούμε τον Πρόεδρο της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας και τους Προέδρους και τους Εκπροσώπους των Τοπικών Κοινοτήτων του Δήμου Ιεράπετρας: Να υπογράφουν για την εξυπηρέτηση των Δημοτών ... τα παρακάτω..»