13 Νοεμβρίου, 2014

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος για συμμετοχή στο Χριστουγεννιάτικο Εορταστικό Πρόγραμμα του Δήμου Ιεράπετρας

«....Εν όψει των γιορτών των Χριστουγέννων ο Δήμος Ιεράπετρας και η ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α προχωρούν στο σχεδιασμό του εορταστικού προγράμματος, το οποίο θα πραγματοποιηθεί στην πόλη της Ιεράπετρας και...»

Η Οργανωτική Επιτροπή του 4ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας ευχαριστεί!

4ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας - Ευχαριστήριο (αναλυτικό) από την Οργανωτική Επιτροπή του 4ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

Στην συνεδρίαση της 21ης Οκτωβρίου 2014, το Δημοτικό Συμβούλιο Ιεράπετρας με την αρ.252/2014 απόφαση του ορίζει την Επιτροπή αξιολόγησης των δικαιολογητικών των δικαιούχων του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 17.11.2014, Δευτέρα ώρα 18.00

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 17 Νοεμβρίου 2014, ημέρα Δευτέρα και ώρα 18.00. Πίνακας των 25 θεμάτων της ημερήσιας διάταξης προς συζήτηση.