10 Μαρτίου, 2015

Συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ιεράπετρας στις 16.03.2015

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ιεράπετρας στις 16.03.2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00 μ.μ στην αίθουσα συσκέψεων του Δήμου . Πίνακας έξι (06) θεμάτων για συζήτηση.

Εργασίες καθαριότητας στους οικισμούς της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας

«...Επισκέψεις με στόχο την καταγραφή των προβλημάτων και τον προγραμματισμό δράσεων στους οικισμών που ανήκουν στην Δημοτική Κοινότητα Ιεράπετρας πραγματοποιεί την τρέχουσα περίοδο η πρόεδρος και μέλη της Δημοτικής Κοινότητας. ...»

Σύσκεψη στο δήμο Ιεράπετρας με εκπροσώπους φορέων για το υποκατάστημα ΙΚΑ

«...Με πρωτοβουλία του δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη, μετά και την επίσκεψη που πραγματοποιήθηκε στο κατάστημα του ΙΚΑ, εκπρόσωποι συλλόγων και φορέων κλήθηκαν να ενημερωθούν για την υφιστάμενη κατάσταση στο ΙΚΑ ...»

Συνεδρίαση του Δ.Σ. του Δημοτικού Λιμενικού Ταμείου Ιεράπετρας στις 13.03.2015

Πρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Δ.Σ. του ΝΠΔΔ, «Δημοτικό Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας» στις 13.03.2015 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:30. Πίνακας των έντεκα (11) θεμάτων προς συζήτηση.