22 Μαΐου, 2015

Χορήγηση φορολογικής ενημερότητας μέσω ΚΕΠ

Από το ΚΕΠ του Δήμου Ιεράπετρας γνωστοποιείται ότι τη μέσω ηλεκτρονικής εφαρμογής είναι πλέον δυνατή η χορήγηση βεβαίωσης φορολογικής ενημερότητας στους ενδιαφερομένους πολίτες από τα Κέντρα Εξυπηρέτησης Πολιτών ( ΚΕΠ).

Πρόσκληση για κατάθεση προσφοράς για την Ναυαγοσωστική κάλυψη της πολυσύχναστης παραλίας Δ.Κ. Ιεράπετρας

Πρόσκληση για κατάθεση προσφοράς για την «Ναυαγοσωστική κάλυψη της πολυσύχναστης παραλίας Δ.Κ. Ιεράπετρας σε ανάδοχο για το χρονικό διάστημα από Ιούνιο έως Αύγουστο 2015, με απευθείας ανάθεση.

Συνεδρίαση επιτροπής παρακολούθησης προγράμματος αδέσποτων ζώων συντροφιάς 25.05.2015

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση της επιτροπής, τη Δευτέρα 25-5-2015 και ώρα 13.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στο Γραφείο του Δημάρχου, στο κεντρικό κτίριο του Δημαρχείου Ιεράπετρας, με θέμα «το πρόγραμμα διαχείρισης των αδέσποτων ζώων συντροφιάς του Δήμου».