19 Ιουνίου, 2015

Συνεδρίαση Οικονομικής Επιτροπής 24.06.2015

Καλείσθε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα την 24 του μηνός Ioυνίου έτους 2015, ημέρα Tετάρτη και ώρα 8.30πμ

Κλήρωση μελών επιτροπών την Πέμπτη 25/6/2015

«...... Γνωστοποιούμε ότι η Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών την Πέμπτη 25/6/2015, ώρα 10:00 π.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη των τακτικών και αναπληρωματικών μελών, που θα συγκροτήσουν τις Επιτροπές....»

Ανοικτό κάλεσμα για το Νοσοκομείο μας

Ο Δήμος Ιεράπετρας καλεί τους φορείς, τους συλλόγους και τους πολίτες να συμμετέχουν στις κινητοποιήσεις που ξεκινούν τη Δευτέρα 22 Ιουνίου στα γραφεία της 7ης ΥΠΕ Κρήτης στο Ηράκλειο διεκδικώντας τη στελέχωση του Νοσοκομείου Ιεράπετρας.

Η επιστολή του Δημάρχου Ιεράπετρας στον κυβερνητικό Βουλευτή Λασιθίου με θέμα το Νοσοκομείο

Επιστολή απέστειλε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στον κυβερνητικό Βουλευτή Λασιθίου κ. Κωστή Δερμιτζάκη αναφορικά με τις εξελίξεις για το Νοσοκομείο Ιεράπετρας

Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Στήριξης του ΤΕΙ Ιεράπετρας (Αναβλήθηκε)

Θέμα: «Ενημέρωση - Προγραμματισμός Ενεργειών και Λήψη Αποφάσεων για τη λειτουργία του Τμήματος ¨Εμπορίας & Διαφήμισης¨ του ΤΕΙ Κρήτης με έδρα την Ιεράπετρα ». (αναβλήθηκε με ανακοίνωση 19.06.2015)