21 Ιουλίου, 2015

Συνεδρίαση Δ.Σ του ΝΠΔΔ Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας στις 24.07.2015

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 24 Ιουλίου 2015 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.30 στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων στο Δημαρχείο (δίπλα στο Γραφείο του κ. Δημάρχου)

Ψήφισμα Επιτροπής Αγροτικών Θεμάτων για τα νέα μέτρα

Σε έκδοση ψηφίσματος αναφορικά με τα νέα μέτρα και τις διατάξεις που αφορούν τον πρωτογενή τομέα προχώρησε στην πρόσφατη συνεδρίασή της η Επιτροπή Αγροτικών Θεμάτων του Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας και η Αναπτυξιακή Σύμπραξη: «Ο Τροχός», στο πλαίσιο της Δράσης: «Δημοσιότητα- Ευαισθητοποίηση», του Προγράμματος: «Συν-Εργασίες», σας προσκαλούν σε ημερίδα με θέμα: «Απολογισμός και Αξιολόγηση της Πράξης: «Συν-Εργασίες», της Αναπτυξιακής Σύμπραξης: «Ο Τροχός»

Συνεδρίαση Δ.Σ του Ν.Π.Δ.Δ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας στις 21.07.2015

Σας προσκαλούμε στις 21/7/2015, ημέρα ΤΡΙΤΗ και ώρα 12:00 σε τακτική συνεδρίαση, στα Γραφεία του ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α. ...