17 Σεπτεμβρίου, 2015

Δημοπρασία : «Κατασκευή δεξαμενών άρδευσης Τ.Κ. Μύθων, Μεταξοχωρίου, Χριστού, Δήμου Ιεράπετρας »

Ο Δήμος Ιεράπετρας διακηρύττει ότι την 6 του μηνός Οκτωβρίου του έτους 2015 ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 π.μ.θα διεξαχθεί με ανοιχτή Δημοπρασία για την κατασκευή του έργου με τίτλο: «Κατασκευή δεξαμενών άρδευσης Τ.Κ Μύθων, Μεταξοχωρίου, Χριστού, Δήμου Ιεράπετρας».

21 – 25 Σεπτεμβρίου Εβδομάδα Ελέγχου για τον Καρκίνο του Προστάτη

Η Ελληνική Ουρολογική Εταιρεία σε συνεργασία με το iatrica οργανώνει έλεγχο στις 21 - 25 Σεπτεμβρίου, για τον καρκίνο του προστάτη, με ΔΩΡΕΑΝ έλεγχο PSA για άνδρες 40 - 70 ετών.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής στις 21.09.2015

Πρόσκληση για δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Δήμου Ιεράπετρας στις 21.09.2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00μ.μ. . Πίνακας 2 θεμάτων για συζήτηση.

Ανακοίνωση: Καθορισμός οικόσιτων ζώων και πτηνών εντός σχεδίου πόλεως

Το Τμήμα Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης γνωστοποιεί την έκδοση απόφασης με θέμα: «ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΣ ΟΙΚΟΣΙΤΩΝ ΖΩΩΝ ΚΑΙ ΠΤΗΝΩΝ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ».

Πρόχειρος διαγωνισμός για μίσθωση χωματουργικών μηχανημάτων

Πρόχειρος διαγωνισμός για τη μίσθωση χωματουργικών μηχανημάτων για την εκτέλεση του έργου «Πολιτική Προστασία 2011» και «Πολιτική Προστασία 2015».

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 18.09.2015

«.....Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 18 Σεπτεμβρίου 2015 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.30 στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων στο Δημαρχείο..... »