29 Σεπτεμβρίου, 2015

Τα «Βραβεία Φιλίας» και ο Νέος Χάρτης Τουριστικής Προβολής επίκεντρο των φετινών εκδηλώσεων για τον Τουρισμό

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι εκδηλώσεις για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Τουρισμού στον Δήμο Ιεράπετρας. Απονεμήθηκαν «Βραβεία Φιλίας», διανεμήθηκε ο νέος χάρτης τουριστικής προβολής του Δήμου και προβλήθηκε ένα νέο βίντεο τουριστικής προβολής.

Πρόσκληση σύγκλησης Επιτροπής Ποιότητας Ζωής στις 05.10.2015

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής που θα γίνει στις 05-10-2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 02.10.2015

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 2 Οκτωβρίου 2015 ημέρα Παρασκευή και ώρα 12:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας.

Επίσκεψη του Δημάρχου Ιεράπετρας σε σχολικές μονάδες

Σχολικές μονάδες της πόλης της Ιεράπετρας επισκέφτηκε την Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης συνοδευόμενος από τον Πρόεδρο της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής, κ. Ηλία Νταραρά.