2 Οκτωβρίου, 2015

Προσοχή συνιστά η Υπηρεσία Πολιτικής Προστασίας λόγω των βορείων ανέμων το Σαββατοκύριακο

«... εφιστάται η προσοχή των πολιτών λόγω των βορείων ανέμων που προβλέπονται στην περιοχή της Ιεράπετρας για το Σαββατοκύριακο και του ορατού κινδύνου πρόκλησης πυρκαγιάς....»

Πρόσκληση για Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 07.10.2015

Σας προσκαλούμε στις 07 Οκτωβρίου 2015, ημέρα Τετάρτη και ώρα 17.00, σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Επίσκεψη της Αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου στον Δήμο Ιεράπετρας

Συζήτηση εφ’ όλης της ύλης για θέματα που εμπίπτουν στην αρμοδιότητα του Δήμου Ιεράπετρας και της Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου στον Δήμο Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση της Επιτροπής Αγροτικων Θεμάτων του Δήμου Ιεράπετρας στις 06.10.2015

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση της Επιτροπής Αγροτικών Θεμάτων του Δήμου Ιεράπετρας στις 6 του μηνός Οκτωβρίου 2015 ημέρα Τρίτη και ώρα 19.00.