8 Οκτωβρίου, 2015

Επίσκεψη του Δημάρχου στο Νοσοκομείο Ιεράπετρας

Το Νοσοκομείο Ιεράπετρας επισκέφτηκε ο Δήμαρχος, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στο πλαίσιο προγραμματισμένης ενημερωτικής συνάντησης αναφορικά με προβλήματα και θέματα που αφορούν τη λειτουργία του.

Κλειστός δρόμος στη ΓραΛυγιά λόγω τεχνικών έργων

Λόγω των τεχνικών έργων που πραγματοποιούνται στη συμβολή της επαρχιακής οδού με το δημοτικό δρόμο που οδηγεί προς το Δημοπρατήριο “Αγροδίκτυο”, ο παραπάνω δημοτικός δρόμος θα παραμείνει κλειστός έως και την Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2015 .

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 12.10.2015

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 12 Οκτωβρίου 2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 18:30, που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων στο κτίριο του Δημαρχείου.

H μουσικοθεατρική ομάδα του ΚΑΠΗ ανεβάζει παράσταση την Κυριακή 11 Οκτωβρίου

Μια ιδιαίτερα παράσταση θα ανεβάσει η μουσικοθεατρική ομάδα του ΚΑΠΗ του Δήμου Ιεράπετρας, την Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2015 στις 8:00 το βράδυ στην αίθουσα Μελίνα Μερκούρη.