18 Φεβρουαρίου, 2016

Κλήρωση μελών επιτροπών την Τετάρτη 24.02.2016

Γνωστοποιούμε ότι η Διεύθυνση Οικονομικών Υπηρεσιών την Τετάρτη 24/02/2016, ώρα 10:00 π.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη των τακτικών και αναπληρωματικών μελών.

Ευχαριστήριο στο 1ο Νηπιαγωγείο Ιεράπετρας για την προσφορά τροφίμων στο Κοινωνικό Παντοπωλείο

Ο Δήμος Ιεράπετρας και η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου ευχαριστούν θερμά το 1ο Νηπιαγωγείο Ιεράπετρας για την προσφορά τροφίμων στο Κοινωνικό Παντοπωλείο για την κοινωνική και ηθική ανάπτυξη των νηπίων.

Οργανωτικές παρεμβάσεις και νέος Κανονισμός Λειτουργίας στα κοιμητήρια του Δήμου Ιεράπετρας

Σε ισχύ τίθεται πλέον μετά και τον έλεγχο νομιμότητας από την Αποκεντρωμένη Διοίκηση Κρήτης ο νέος Κανονισμός Λειτουργίας Κοιμητηρίων του Δήμου Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση της Δημοτικής επιτροπής Παιδείας στις 22.02.2016

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στη δημόσια τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας που θα γίνει τη Δευτέρα 22/02/2016 και ώρα 13.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων στο κτίριο «Μελίνα Μερκούρη».