7 Απριλίου, 2016

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 12.04.2016

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα (Δημοκρατίας 31) στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 12η του μηνός Απριλίου έτους 2016, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.

Προβλήματα στην Αποκομιδή των Απορριμάτων λόγω Απεργίας

Δεν θα πραγματοποιηθεί αποκομιδή απορριμμάτων την Πέμπτη 7 Απριλίου 2016 λόγω συμμετοχής των εργαζομένων στην πανελλαδική απεργία.

Ευχαρηστήριο Κ.ΑΠ.Η. για την ομιλία που πραγματοποιήθηκε

Η πρόεδρος της ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του Δήμου Ιεράπετρας, τα μέλη και το προσωπικό του Κ.Α.Π.Η. ευχαριστούν θερμά τον ιατρό, κ. Φαζάκη Εμμ. και τους συνεργάτες του για τις πολύτιμες πληροφορίες που παρείχαν στην ομιλία που πραγματοποιήθηκε.

Συγχαρητήρια από τον Δήμο Ιεράπετρας στο ΕΠΑΛ

Τα θερμά τους συγχαρητήρια εκ μέρους του Δήμου Ιεράπετρας στο ΕΠΑΛ Ιεράπετρας για τις διακρίσεις του στο χώρο του αθλητισμού εξέφρασαν ο Αντιδήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Μανώλης Φραγκούλης και ο Πρόεδρος των Σχολικών Επιτροπών, κ. Ηλίας Νταραράς.