8 Απριλίου, 2016

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 14.04.2016

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 14 Απριλίου 2016 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Τρόποι εξόφλησης λογαριασμών Ύδρευσης – Άρδευσης στον Δήμο Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει ότι στο εξής προσφέρονται νέες δυνατότητες, με εναλλακτικούς τρόπους και μέσα, για την εξόφληση των λογαριασμών Ύδρευσης & Άρδευσης μέσω όλων των γνωστών Τραπεζών που μετέχουν στο σύστημα ΔΙΑΣ.

Πρόσκληση κατάθεσης προσφοράς για «Ναυαγοσωστική κάλυψη πολυσύχναστων παραλιών»

Πρόσκληση για κατάθεση προσφοράς για την «Ναυαγοσωστική κάλυψη πολυσύχναστων παραλιών», με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης με απόφαση Δημάρχου. Προσφορές έως την 27η Απριλίου 2016, ημέρα Τετάρτη και ώρα 15:00.

Σύσκεψη για την Αξιοποίηση των Υδάτινων Πόρων

Οι δυνατότητες αξιοποίησης υδάτινων πόρων προς όφελος των δημοτών της Ιεράπετρας τέθηκαν στον επίκεντρο της σύσκεψης με την Διεύθυνση Υδάτων στον Δήμο Ιεράπετρας.