21 Σεπτεμβρίου, 2016

Διανομή προϊόντων του προγράμματος ΤΕΒΑ στον Δήμο Ιεράπετρας

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων από την Πέμπτη 22.09.2016 κατά τις εργάσιμες ώρες 8.30-11.30 π.μ.

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου στην Γραμβούσα Μπάλος Κρουαζιέρες- Χρυσή Κρουαζιέρες

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά την εταιρεία Γραμβούσα Μπάλος Κρουαζιέρες- Χρυσή Κρουαζιέρες για την προσφορά τροφίμων στο Κοινωνικό Παντοπωλείο.

Ευχαριστήριο από το ΝΠΔΔ «Περιβάλλον»

Ο Πρόεδρος του Ν. Π. Δ. Δ. Περιβάλλον, κ. Μιχάλης Σπυριδάκης καθώς και τα μέλη αυτού ευχαριστούν θερμά την Ένωση Ξενοδόχων Ιεράπετρας και Νοτιοανατολικής Κρήτης και τα ξενοδοχεία της ευρύτερης περιοχής.

Η απόφαση του Δ.Σ Ιεράπετρας για τη φιλοξενία προσφύγων

To θέμα της φιλοξενίας προσφύγων στον Δήμο Ιεράπετρας τέθηκε προς συζήτηση κατά τη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου που πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 19 Σεπτεμβρίου 2016.