20 Μαρτίου, 2017

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 22.03.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, στις 22 Μαρτίου 2017 ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:30 π.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 23.03.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Πέμπτη 23 Μαρτίου 2017 και ώρα 13:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Πρόσκληση σύγκλησης Επιτροπής Ποιότητας Ζωής στις 20.03.2017

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής που θα γίνει στις 20.03.2017, ημέρα Δευτέρα και ώρα 9.30 στην αίθουσα συνεδριάσεων στον πρώτο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη».

Για τους στόχους και τις προτεραιότητες της Δημοτικής αρχής συζήτησαν ο Δήμαρχος και οι νέοι Αντιδήμαρχοι

Οι στόχοι της νέας δημοτικής περιόδου και οι προτεραιότητες που θέτει η Δημοτική Αρχή απασχόλησαν τη συνάντηση που πραγματοποιήθηκε μεταξύ του Δημάρχου Ιεράπετρας, του προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου και των νέων Αντιδημάρχων.

Ενημερωτική Εκδήλωση με θέμα «Επαγγελματικές Προοπτικές στον Αγροδιατροφικό Τομέα» τη Δευτέρα 20 Μαρτίου στον Δήμο Ιεράπετρας

Η Αντιδημαρχία Αγροτικών του Δήμου Ιεράπετρας σε συνεργασία με την Αμερικανική Γεωργική Σχολή Θεσσαλονίκης διοργανώνουν ενημερωτική ομιλία με θέμα «Επαγγελματικές Προοπτικές στον Αγροδιατροφικό Τομέα».