7 Απριλίου, 2017

Ξεκινά άμεσα η υλοποίηση του γηπέδου 5×5 στην Τοπική Κοινότητα Παχείας Άμμου

Η σύμβαση για το έργο «Αποκατάσταση – Συμπλήρωση υποδομών γηπέδου 5 x 5 Παχειάς Άμμου» υπεγράφη την Παρασκευή 7 Απριλίου 2017 από τον Δήμαρχο Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιο Καλαντζάκη και τον ανάδοχο εργολάβο.

«Την άνοιξη την φέρνουν τα τραγούδια…» από τα παιδιά της προπαιδείας και του θεάτρου της Μουσικής Σχολής του Δήμου Ιεράπετρας

Ανοιξιάτικη μουσική παρέλαση διοργανώνουν τα τμήματα Μουσικής Προπαιδείας και Θεάτρου της Μουσικής Σχολής του Δήμου Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση της Επιτροπής Κυκλοφοριακών Ρυθμίσεων του Δήμου Ιεράπετρας στις 10.04.2017

Σας καλούμε σε συνεδρίαση την Δευτέρα 10 Απριλίου και ώρα 12:00 το μεσημέρι στην αίθουσα του 1ου oρόφου δίπλα στη αίθουσα Μελίνα Μερκούρη.

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 10.04.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, στις 10 Απριλίου 2017 ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:00 π.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Ο Δήμος Ιεράπετρας συμμετείχε για 3η χρονιά στο Let’s do it Greece την Κυριακή 2 Απριλίου

Πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 2 Απριλίου οι εθελοντικές δράσεις καθαριότητας σε περιοχές του Δήμου Ιεράπετρας στο πλαίσιο της πανελλήνιας δράσης Let’s do it Greece.