22 Μαΐου, 2017

Αλλαγή ημερομηνίας σε ομιλία του ΚΑΠΗ Δήμου Ιεράπετρας

Η ομιλία με θέμα «Ενημέρωση Ατόμων Τρίτης Ηλικίας για προστασία από κλοπές και απάτες» σε συνεργασία με το Τμήμα Ασφάλειας Ιεράπετρας και κεντρικό ομιλητή τον Διοικητή του Τμήματος Ασφάλειας Υπαστυνόμο Α΄, κ.Φρονιμάκη Νεκτάριο , μεταφέρεται την Πέμπτη 25 Μαίου 2017.

Δεν θα πραγματοποιηθεί αποκομιδή απορριμμάτων την Τρίτη 23 Μαϊου στον Δήμο Ιεράπετρας

Ανακοινώνεται ότι λόγω της συμμετοχής των εργαζομένων στην πανελλαδική κινητοποίηση που εξήγγειλε η ΠΟΕ – ΟΤΑ, την Τρίτη 23 Μαΐου 2017 δεν θα πραγματοποιηθεί αποκομιδή απορριμμάτων στο σύνολο του Δήμου Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 24.05.2017

Λόγω μη απαρτίας στη σημερινή συνεδρίαση, σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 24.05.2017 ημέρα Τετάρτη και ώρα 14:30, που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.