29 Αυγούστου, 2017

200 χιλιάδες ευρώ για εργασίες και συντηρήσεις σε σχολεία του Δήμου Ιεράπετρας

Σε εργασίες συντηρήσεων και ελαιοχρωματισμών στα σχολεία του Δήμου Ιεράπετρας προχωρούν την τρέχουσα περίοδο οι Σχολικές Επιτροπές και ο Δήμος Ιεράπετρας.

Ορθή επανάληψη Τιμολογίου Προσφοράς για το έργο “Αντικατάσταση Δημοτικού φωτισμού στην οδό Κύπρου και οδό Μεταξάκη”.

Ορθή επανάληψη ως προς τη στήλη ΣΥΝΟΛΟ του τιμολογίου προσφοράς του προμηθευτή για τον ανοικτό διαγωνισμό με τίτλο "Αντικατάσταση Δημοτικού φωτισμού στην οδό Κύπρου και οδό Μεταξάκη".

2nd Festival of Tourism of the municipality of Ierapetra: Mountaineering Route on the foothills of the mountain Dikti and the canyon of the lammergeyers on 3/9/2017 – Statement of Participation

It is announced by the Office of Tourism of the Municipality of Ierapetra that, within the context of the 2nd Festival of tourism held, a mountaineering route is organized in the Canyon of the Lammergeyers on Sunday the 3rd of September 2017.

Statements of recurrent visitors by the hotels for the Friendship Award ceremony

It is announced by the Office of Tourism of the Municipality of Ierapetra that, during the events of the 2nd Festival of Tourism of the Municipality of Ierapetra there shall be awarded the already established Friendship Awards to recurrent visitors of the area this year as well.

2ο Φεστιβάλ Τουρισμού Δήμου Ιεράπετρας: Ορειβατική Διαδρομή στους πρόποδες του όρους Δίκτη και στο φαράγγι των γυπαετών στις 3/9/2017 – Δηλώσεις Συμμετοχής

Από το Γραφείο Τουρισμού του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι στο πλαίσιο του 2ου Φεστιβάλ Τουρισμού που πραγματοποιείται διοργανώνεται ορειβατική διαδρομή στο Φαράγγι των Γυπαετών την Κυριακή 3 Σεπτεμβρίου 2017.

Δηλώσεις επαναλαμβανόμενων επισκεπτών από τα ξενοδοχεία για την απονομή Βραβείων Φιλίας

Από το Γραφείο Τουρισμού του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι κατά τις εκδηλώσεις του 2ου Φεστιβάλ Τουρισμού Δήμου Ιεράπετρας θα απονεμηθούν και φέτος τα καθιερωμένα πλέον Βραβεία Φιλίας σε επαναλαμβανόμενους επισκέπτες της περιοχής.