6 Νοεμβρίου, 2017

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες.

Εξετάζεται η δημιουργία ΚΑΠΗ στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού

Η δημιουργία Κέντρου Ανοικτής Προστασίας Ηλικιωμένων στην Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού ήταν ένα από τα θέματα που συζητήθηκαν κατά την επίσκεψη στην περιοχή του προέδρου του ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του Δήμου Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 07.11.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 07.11.2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 19:00 (7η απογευματινή), που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Προμήθειες, συνεργασίες και δράσεις στον απολογισμό του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας

Στο κοινωνικό έργο που επιτελείται από τις δομές που διαθέτει η Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Ιεράπετρας και συγκεκριμένα το Κοινωνικό Παντοπωλείο αναφέρθηκε η συντονίστρια της δομής κα. Κική Χασάπη Φρονιμάκη.