Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Ο Δήμος Ιεράπετρας με χαρά σας ενημερώνει ότι οι ηλεκτρονικές αιτήσεις για εγγραφές και οι επανεγγραφές στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς
Από το Γραφείο  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,
Το τουρνουά 3x3 Βasketball «Cretan Series» by choco BIG, ανοίγει αυλαία στην Ιεράπετρα με γκεστ σταρ τον Σοφοκλή Σχορτσανίτη
Για παιδιά ηλικίας 5-12 στο χώρο της βιβλιοθήκης ''ΜΑΡΙΑ ΛΙΟΥΔΑΚΗ''.
Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει ότι από την Περιφερειακή Ενότητα Λασιθίου  πραγματοποιούνται εργασίες καθαρισμού

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Ιεράπετρα 6.11.2017

Ευχαριστήριο στους  χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

[dropcap]Η[/dropcap] Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές κατά τους μήνες Σεπτέμβριο και Οκτώβριο το σημαντικό κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί.

Συγκεκριμένα: Τον Πολιτιστικό Σύλλογο Κουτσουρά – Σταυροχωρίου, τα Αρτοποιεία Κτιστάκη, Σαμπροβαλάκη, Ζαφειράκη, Χατζηϊωάννου, το Ζαχαροπλαστείο «Βετεράνο»,τo Supermarket “Lidl” , το Οπωροπωλείο «Fresco», τo Αστυνομικό Τμήμα Ιεράπετρας, το Ξενοδοχείο «Άστρον».

Τους πολίτες: Εμμανουήλ Γερακιανάκη, Αικατερίνη Γιανναδάκη, Δέσποινα Καραλάκη, Εμμανουήλ Κοϊνά, Γεωργία Κρανιδιώτη, Αικατερίνη Μαχαιρά, Ευαγγελία Ρουμελιωτάκη,  καθώς και όλους όσοι επιθύμησαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Νέα εικόνα-espa