7 Φεβρουαρίου, 2018

Συνοπτικός διαγωνισμός για την ανάδειξη αναδόχου για την «Προμήθεια καυσίμων Δήμου Ιεράπετρας»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό (πρόχειρο) διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου για την «Προμήθεια καυσίμων Δήμου Ιεράπετρας».

Συνοπτικός διαγωνισμός για την ανάδειξη αναδόχου του έργου «Βελτίωση δημοτικού κτιρίου στην Τ.Κ. Μαλών»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής του έργου «Βελτίωση δημοτικού κτιρίου στην Τ.Κ. Μαλών» Εκτιμώμενης αξίας 28225,81 Ευρώ (χωρίς Φ.Π.Α.).

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 12.02.2018

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 12η του μηνός Φεβρουαρίου έτους 2018 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.30.

Παραλαβή αποτελεσμάτων για το πρόγραμμα δωρεάν μαστογραφιών

Ο Δήμος Ιεράπετρας ενημερώνει τις γυναίκες που συμμετείχαν στο πρόγραμμα δωρεάν μαστογραφιών, ότι μπορούν να παραλάβουν τα αποτελέσματα των εξετάσεων τους.