27 Φεβρουαρίου, 2018

Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την «Προμήθεια γραφικής ύλης»

Παρακαλούμε για την υποβολή της προσφοράς σας, για την «Προμήθεια γραφικής ύλης» με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη, μόνο βάσει τιμής, προσφορά.

Διανομή προϊόντων στους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 02.03.2018

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Παρασκευή 2 Μαρτίου 2018 και ώρα 13:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 02.03.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 2η του μηνός Μαρτίου έτους 2018, ημέρα Παρασκευή και ώρα 8.30.