23 Ιουλίου, 2018

Ξεκίνησαν οι εργασίες στο Βουζουνεράκειο Στάδιο Ιεράπετρας

Tο Βουζουνεράκειο Στάδιο Ιεράπετρας επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης με τη γεωπόνο του Δήμου δρ. Μαρία Βασαρμιδάκη ώστε να παρακολουθήσει την εξέλιξη των εργασιών που ξεκίνησαν να εκτελούνται στο χώρο.

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας στη νέα πλατεία του Κουτσουρά

Στην υπό κατασκευή πλατεία του Κουτσουρά βρέθηκε τις προηγούμενες ημέρες ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης για να ενημερωθεί για τις εργασίες της πρώτης φάσης του έργου που έχουν ολοκληρωθεί.

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στον Εμπορικό Σύλλογο Ιεράπετρας

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής ευχαριστούν θερμά τον "ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ" για τη δωρεά του με αφορμή την οργάνωση της ΛΕΥΚΗΣ ΝΥΧΤΑΣ στην πόλη μας.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 24.07.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 24η του μηνός Ιουλίου έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 9.30.