27 Αυγούστου, 2018

Νέες δεξαμενές άρδευσης στην Τ.Κ. Αγίου Ιωάννου

Στα σημεία όπου τοποθετήθηκαν δύο νέες δεξαμενές άρδευσης βρέθηκε τις προηγούμενες ημέρες ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Πρόσκληση για συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 27.08.2018

Σας προσκαλούμε, στις 27 Αυγούστου 2018, ημέρα Δευτέρα και ώρα 19.00 μ.μ., σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 28.08.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα (δίπλα από το γραφείο Δημάρχου) στον 3ο όροφο την 28η του μηνός Αυγούστου έτους 2018, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τον δημοτικό αστυνομικό – εντατικοποίηση των ελέγχων από τη Δημοτική Αστυνομία Ιεράπετρα

Συνάντηση πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης με τον προϊστάμενο του τμήματος της Δημοτικής Αστυνομίας Ιεράπετρας κ. Ιωάννη Γαϊτανάκη.